RPG / LARP

RPG Iron Angels – Krew Yggdrasilu
IRON ANGELS to pełna akcji i dramatycznych wyborów gra fabularna, osadzona w cynicznym, dystopijnym, post-cyberpunkowym świecie XXII wieku. To gra o cenie, jaką płacisz za pozostanie człowiekiem w ciele, które wyhodowała dla ciebie Korporacja. To gra o aniołach wojny na smyczy megakoncernów. Opowieść o ludziach stworzonych z mięsa, stali i tajemnicy.
Gramy w Błękitnej Enklawie New Detroit w roku 2124. Wszystkie postacie są operatorami Iron Angels i należą do jednego SQUADu (oddziału taktycznego). Poznaliście się w Akademii, przeszliście trening, a teraz od mniej więcej 3 lat służycie w Departamencie Obrony Edenu. Prosta, propagandowa misja transmitowana na żywo, okazuje się mieć drugie dno, pod którym czają się traumatyczne wspomnienia sprzed lat…
Prowadzi: Horacy
Larp „Sztab”
„Mgła” która jak całun pokrywała kompleks, rozwiewa się. Obcy rozpanoszyli się po Ośrodku „Sosna” i próbują odkryć nasze sekrety.
Zgodnie z procedurami, wysłaliśmy pierwszy oddział na powierzchnię, powołaliśmy radę i czekamy na pierwszy komunikat.
Ośrodek „Sosna” to nasze dziedzictwo, a sztab musi wspólnie podejmować decyzje, by go odzyskać.
Prowadzi: Tomir

RPG Co ukrywa faktoria Liberates?
Warhammer 40.000 Wrath and Glory System oparty na kościach d6. System dość heroiczny – zakłada, że bohaterowie są już doświadczeni i mają swoje za uszami.
Przygoda dzieje się na Gilead Primus. Gracze zostają zwerbowani przez Inkwizytorkę Ordo Maleus aby zbadać anomalię w faktorii Liberates znajdującej się w kopcu Zegit. Faktoria zaczęła pracować wydajniej, dostarczając lepszej jakości broń białą i automatyczną. Podejrzewa się podstęp lub fałszerstwo dokumentów. Zadanie graczy jest przeprowadzenie śledztwa i ewentualnie działań „naprawczych”. Sesja przewidziana na maksymalnie 5 graczy, postacie „premade”
Prowadzi: Skreczi

RPG z Wilkiem City of Mist oraz najnowszą iterację Discworld RPG
Ja to nawet nie wiem, czy to trzeba rozwijać, bo to się tłumaczy samo przez się. Zapraszam chętnych na sesyjkę w City of Mist oraz najnowszą iterację Discworld RPG. CoM prowadzę od paru lat i chyba idzie mi spoko, nikt jeszcze nie uciekł, a Świat Dysku jest mi dekalogiem i przyjacielem, znam na wylot, nikt mi nie podskoczy. No dobra, ktoś pewnie podskoczy, ale mała szansa, że będzie w tym roku na Zakonkach, nie może być nas dwoje, to byłoby niedorzeczne. Anyway, planuję poprowadzić co najmniej po jednej sesji z każdego systemu, jak uda się wcisnąć czasowo, to może nawet dwie. Zapraszam drużyny max 4-osobowe. A właśnie, oba systemy są bardzo narracyjne i erpegową majzę mają ograniczoną do minimum, więc jak ktoś lubi wertować tabelki, to nadal zapraszam, ale żeby nie było, że nie ostrzegałem!
Prowadzi: Wilku

RPG Wilderfeast
Osada Hime od pokoleń trwała i rozkwitała na grzbiecie ogromnego, żółwiopodobnego chamiga. Mieszkańcy prowadzili na wpół nomadyczny tryb życia, przenosząc się z miejsca na miejsce, gdy bestia uznała, że pora na zmianę krajobrazu. Teraz jednak olbrzym zniknął. A wraz z nim część mieszkańców osady. Co stało się z chamigiem? Czyżby dopadł go szał? Rozwiązanie tej zagadki należy do ciebie. Bestię trzeba wytropić, zbadać jej stan i zdecydować, co z nią dalej począć. Ruszaj na łowy.
Sesja przyjazna początkującym. Triggery: wątek polowania na zwierzęta.
Prowadzi: Wolv


RPG Zakazane Ziemie
Zanurzymy się wspólnie w ruiny opuszczonego obserwatorium i zbadamy jego najbliższe okolice.
Sesja przyjazna początkującym.
Prowadzi: Wolv
RPG Kothulhu
Prowadzi: Reliah
